کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات شرکت مهندسی ساروین گلد به دقت مطالعه فرمایید.
قوانین عمومی
*توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های شرکت مهندسی ساروین گلد منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات شرکت مهندسی ساروین گلد
 تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
*همچنین کاربر متعهد می‌باشد که محرمانه بودن کلمه عبور و اطلاعات حساب کاربری خود را حفظ نماید و مسئولیت تمامی عملیاتی که به وسیله حساب کاربری انجام می­‌شود به عهده خود کاربر بوده و در صورت بروز رخدادهای امنیتی از جمله (و نه محدود به) لو رفتن کلمه عبور، و استفاده غیر مجاز از حساب کاربری، سریعاً مراتب را به شرکت اطلاع دهد.
تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات شرکت مهندسی ساروین گلد اقدام نماید.
سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
شرکت مهندسی ساروین گلد، متعهد است که حریم شخصی کاربران خود را حفظ نماید. بدین منظور خود را ملزم به رعایت  استانداردهای جهانی مورد نیاز در جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها، می‌داند. 
مشاهده صفحات وب‌سایت‌های ما و استفاده از بسیاری خدمات ارائه شده در این وب‌سایت‌ها نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نیست، اما در برخی موارد دریافت محصولات یا خدمات نیازمند اطلاعات شخصی شما می‌باشد. شما تعهد می­‌کنید که در این موارد، اطلاعات صحیح و معتبر را ارائه کرده و در صورت بروز هرگونه تغییر در این اطلاعات، تغییرات را از طریق مناسب به اطلاع شرکت برسانید. در غیر این صورت، مسئولیت بروز هرگونه اشتباه در فرآیندها و تعاملات مربوط به ارائه اطلاعات غلط یا نامعتبر، بر عهده کاربر خواهد بود. شرکت مهندسی ساروین گلد در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می‌شود و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی‌کند.
ساعت پاسخگویی
شرکت مهندسی ساروین گلد در روزهای شنبه الی چهارشنبه به استثنای تعطیلات عمومی در ایران از ساعت ۰۸:۰۰ صبح لغایت ۰۸:۰۰ شب پاسخگوی مشتریان خواهد بود.
ولیکن در هر ساعت از شبانه روز امکان ثبت سفارش و دریافت محصول از طریق ایمیل برای مشتری فراهم می‌باشد.
پشتیبانی
*از هنگامی که نرم‌افزار خریداری شده فعال می‌گردد خریدار از تمام حقوق پشتیبانی بهرمه مند می شود.
*به‌روزرسانی نرم‌افزار از طریق اینترنت وهنگامی که شرکت آن را در وب‌سایت خود یا دیگر سرویس­‌های آنلاین منتشر کرده است،‌ انجام می‌شود. هر به­ روزرسانی که خریدار دریافت می­‌کند بخشی از نرم­‌افزار محسوب می­ شود و شامل شرایط توافق­ نامه­  می­‌باشد.
براساس توافق‌نامه نرم‌افزار، از زمان دریافت محصول تا مدت زمات اعتبار لایسنس آن، پشتیبانی فنی در اختیار خریدار قرار می‌گیرد. 
انصراف از خرید و مرجوع نمودن محصول
*امکان انصراف از خرید به مدت ۳ روز پس از انجام خرید، برای خریدار امکان پذیر می‌باشد. در این صورت پس از استرداد مجوز خریداری شده به شرکت و غیرفعال­ سازی آن شرکت مهندسی ساروین گلد مکلف است بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به مصرف کننده مسترد نماید. در این حالت کاربر می­‌بایست از روش‌های مشخص شده توسط شرکت درخواست خود را اعلام نماید و پس از ملاحظه این درخواست توسط مدیر فروش و تأیید آن، مبلغ به حساب مشتری بازگردانده می­‌شود.
*مدت زمان استرداد وجه یک هفته می‌باشد، مگر اینکه به علت فرآیندهای قانونی و اداری یا تأخیر در اعلام اطلاعات درخواستی از طرف مشتری و مانند آن، به زمان بیشتری احتیاج باشد.
*مشتری ملزم به ارائه مدارک و مستندات مورد درخواست شرکت برای بازپرداخت وجه به مشتری می‌باشد. در صورت استنکاف مشتری از تحویل مدارک درخواستی شرکت، مسئولیت تأخیر و یا عدم استرداد وجه بر عهده مشتری خواهد بود و شرکت مسئولیتی در بازپرداخت نخواهد داشت.
توجه
حق نشر، عرضه، اجرا و حق بهره برداری مادی و معنوی نرم افزارهای رایانه ای متعلق به  شرکت مهندسی ساروین گلد می باشد .​​​​​​​ چنانچه افراد حقیقی یا حقوقی از نرم افزارهای ارائه شده توسط شرکت مهندسی ساروین گلد به طرقی غیر از خرید مستقیم استفاده نمایند طبق قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای​​​​​​​ برخورد خواهد شد.


شرایط و قوانین استفاده از خدمات گروه مهندسی ساروین گلد