ساروین گلد، ارائه دهنده راهکارهای هوشمندسازی گالری های طلا و جواهر با استفاده از فناوری RFID و روش های نوین هوشمندسازی توسط افراد متخصص حوزه های الکترونیک، کامپیوتر، هوش مصنوعی و... می باشد.

در راستای انجام این مأموریت، ساروین گلد متعهد شده است اصول مشتری مداری و حفظ کیفیت را رعایت نموده و با تکیه بر اخلاق حرفه ای کسب و کار، سرعت عمل، دقت و کیفیت مسئولیت خود را به عنوان شرکتی با تفکر جهانی با بهترین و مناسب ترین راهکارهای هوشمندسازی به انجام رساند.​​​​​​​​​​​​​​

ساروین گلد؛ ارائه دهنده راه کارهای هوشمندسازی گالری های طلا و جواهر

روند اجرای پروژه‌ی گالری هوشمند طلا و جواهر توسط تیم ساروین گلد​​​​​​​

01

 تماس با ساروین و درخواست مشاوره​​​​​​​

02

 حضور کارشناس متخصص ساروین در محل گالری طلا شما ، ارائه‌ی توضیحات تکمیلی، پاسخ به تمام پرسش‌های شما، بررسی محیط و طراحی راهکار مناسب شما​​​​​​​

03

نصب تجهیزات و اجرای گالری هوشمند طلا​​​​​​​

حضور گروه مهندسی ساروین در پانزدهمین نمایشگاه تخصصی طلا و جواهر
و رونمایی از گیت حراست گالری های طلا و جواهر ​​​​​​​

​همکاران ساروین گلد

نرم افزار زمرد-نرم افزار حسابداری-حسابرسی هوشمند

نرم افزارجامع حسابداری طلا، نقره و جواهر زمرد با نزدیک به ۲۰ سال سابقه و حضور فعال در بازار طلا فروشان همواره با نیازهای روز بازار آشنا وهمراه بوده. زمرد همراه با ارائه پک های هفتگی و ماهیانه، بروز ترین نرم افزار حال حاضر جهت حسابداری طلا، نقره و جواهر می باشد.

نرم افزار زمرد-نرم افزار حسابداری-حسابرسی هوشمند

نرم افزار حسابداری و صندوق مکانیزه فروش (مناسب برای رسته های سازندگی، ریخته گری، کارخانه، جواهر، مخراجکاری، فروشندگی طلا و جواهر، بنکداری، فروشندگان سکه و شمش، آبشده فروشی، آبکاری ...)
 سادگی کار با برنامه، به روز بودن، سهولت در نصب، اجرا و ثبت اسناد، ظرافت بالا در ارائه گزارش های متنوع، دریافت قیمت طلا و ارز های رایج به صورت آنلاین، اجرا برروی شبکه، به روز رسانی از طریق اینترنت و .... از ویژگی های این نرم افزار می باشد.​​​​​​​

نرم افزار زمرد-نرم افزار حسابداری-حسابرسی هوشمند


برنامه ی مکمل جواهر این مجموعه بر اساس تامین کامل نیازها و به جهت کنترل بسیار راحت و دقیق مجموعه های تولیدی جواهر،ویترین داری، کیفی، سنگ فروشی، مخراجکار، آبکاری، مشتری و انواع هزینه های یک مجموعه، همراه با گزارش گیری بسیار متنوع ارائه گردیده.
از دیگر قابلیت های این برنامه RFID، تولید بارکد، تولید کارتکس، تولید شناسنامه و خدمات دیگر می باشد.

این نرم افزارها دارای بخشی بسیار قوی در ارتباط با RFID و مدیریت هوشمند گالری های طلا و جواهر هستند که با کمک سخت افزارهای ساروین گلد، امکان رصد، مدیریت و حفظ امنیت سرمایه را برای شما فراهم خواهند کرد.​​​​​​​

نرم افزار حسابداری آذین

نرم افزار آذین به عنوان یکی از جامع ترین نرم افزار حسابداری طلافروشی شناخته شده که بیش از 17 سال سابقه دارد.
این برنامه با ویژگی های منحصر به فرد خود برای مشتریان در رسته های مختلف شغلی(تولید کنندگان،بنکداران و ...) به عنوان یکی از فعالان عرصه حسابداری فعالیت می کند.

نرم افزار زمرد-نرم افزار حسابداری-حسابرسی هوشمند

گروه زرحساب بیش از سه دهه تجربه درخشان در عرصه حسابداری صنف طلا، جواهر، نقره و سکه و تولید نرم افزارهای حسابداری طلا و جواهر دارد. هدف زرحساب کسب رضایت مشتریان است.
نرم افزار طلا، جواهر، نقره و سکه زرحساب حاصل تجربیات حسابداران حرفه ای طلا و جواهر و برای رفع نواقص و مشکلات نرم افزارهای حسابداری تولید شده است.

نرم افزار زمرد-نرم افزار حسابداری-حسابرسی هوشمند
نرم افزار حسابداری آذین

شرکت اشراق رایانه پژوه ویرا با بیش از دو دهه تجربه در زمینه تولید تخصصی بهترین برنامه حسابداری طلا و جواهر برای طلا و جواهر فروشی ، طلاسازی و بنکداری طلا فعالیت کرده و کماکان محصول خود را بر حسب نیاز مشتریان و با ابزارها و فناوری‌های نوین ارتقاء داده و پشتیبانی می‌کند.

تیم مارکیز فعالیت خود را از سال 1379 در این زمینه آغاز کرد و پس از بررسی های گسترده در خصوص پیچیدگی های فرآیند حسابداری طلا و جواهر و استفاده از تکنولوژی های بروز برای طراحی نرم افزار، محصولات متعددی تولید شد که در نهایت محصول نهایی خود را در قالب نرم افزار تخصصی طلا و جواهر با نام تجاری مارکیز در سال 1392 بصورت رسمی روانه بازار کرد.

نظرات برخی از مشتریان ساروین گلد

گالری طلا و جواهر، بنکداری طلا، گالری طلا ساینا
گالری طلا و جواهر، گالری طلا ایوبی
گالری طلا و جواهر، گالری طلا غفوریان
گالری طلا و جواهر، گالری طلا رستمی
گالری طلا و جواهر، گالری طلا معیری

اصفهان

قم

تهران

همدان

بندر عباس

گالری طلا و جواهر، گالری طلا مرتضوی منش

اصفهان

​واقعا سیستم کابردیه
سرعت موجودی گیریمون نسبت به قبل به شدت افزایش پیدا کرده و فاکتور زنیمون نسبت به قبل خیلی سریع تر و راحت تر شده.

سیستم خیلی خوبیه
​​​​​​​کارهام خیلی دقیق تر شده و خیالم از بابت موجودی ام راحت شده.

گالری طلا و جواهر، گالری طلا غفوریان

تهران

خیلی راضی هستم از این سیستم
​​​​​​​قبلا سالی یکبار موجودی گیری میکردم ولی الان هفته ای یکبار موجودی گیری میکنم.

سیستم به شدت رضایت بخشیه
​​​​​​​با توجه به حجم بالای کار ما این سیستم زحمت نیروی انسانیمون را خیلی کمتر کرده

گالری طلا و جواهر، گالری طلا رستمی

کهنوج کرمان

سوالات متداول